H

Hakkımızda

HakkımızdaVİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz sektörlerde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek, küreselleşmek, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Hotels & Resorts Internatıonal’ın en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir.

KAYNAKLARIMIZ

İş bilgimiz, deneyim ve geleneklerimiz uzun bir geçmişe dayanmaktadır. Karlılığı uzun dönemde kalıcı kılmaya yönelik yatırımlar olan insan kaynakları, etkili eğitim becerileri ve yönetim sistemlerini sadece kar amacı güderek değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk için büyük bir taahhüddün bir parçası olmak adına değerli kılıyor ve onlara önem veriyoruz.

HAKKIMIZDA

Otelimiz şehir merkezinde buram buram tarih kokan Selçuklu , Osmanlı ve Cumhuriyet eserleri ile dolu olan tarihi kent meydanına sadece 2 dk yürüme mesafesindedir.Medeniyetlere ev sahipliği yapan şehrimiz kültürel ve sanatsal birikimi ile doyasıya yaşayacağınız bir cumhuriyet kentidir. Nuri Demirağ Havalimanına 20 km, Tarihi Tren Garına 2 km, Şehirlerarası Otobüs Terminaline ve Hızlı Tren İstasyonuna 3 km’dir. Otelimize ayak bastığınızda eğitimli ve güler yüzlü personelimizin karşılamasıyla artık konuğumuzsunuz. Sivas tarihi motifleri ve modern mimarinin eşsiz örnekleriyle dekore edilen lobimizde hoş geldin kahvenizi içerken “check in” işlemleriniz yapılacaktır..